راهنمای نحوه ارسال

در این قسمت شما را با نحوه ارسال اسنادتان از طریق سایت آشنا خواهیم نمود

ارسال اسناد

برای ارسال عکس فیلم اسناد و ... اینجا کلیک بفرمایید

موزه نفت و پالایشگاه آبادان میزبان جمعی از یاران قدیمی

موزه نفت و پالایشگاه آبادان میزبان جمعی از یاران قدیمی

جمعی از همکاران پیشکسوت و اعضای کانون بازنشستگان صنعت نفت آبادان پنج‌شنبه 26 فروردین‎ماه از تأسیسات شرکت پالایش نفت آبادان و موزه نفت این شهر بازدید کردند.
در ابتدای این برنامه فرهنگی اجتماعی، سرپرست روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان؛ در نشستی صمیمانه در سالن نمایش این اداره با ایراد سخنان کوتاهی ضمن ابراز خوشامد و تبریکات سال نو، تندرستی و موفقیت را در تمامی عرصه‌های کار و زندگی برای بازدیدکنندگان در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، از خداوند منان خواستار ‌شد. وی در ادامه با یادآوری آغاز اجرای طرح موزه صنعت نفت در آبادان از دو سال پیش، اظهار داشت: پالایشگاه آبادان بارها طی فراخوان‌های فراوان اعلام نموده است از یاری تمامی کارکنان پرافتخار و خانواده‌های گرامی آنان، همچنین همه علاقه‌مندان برای برپایی هرچه باشکوه‎تر گنجینه‌ای از دستاوردهای صنعتگران طلای سیاه، استقبال می‌نماید.
پس‌ازآن، از سوی یکی از کارکنان این اداره، تاریخچه صنعت نفت و پالایشگاه آبادان به میهمانان ارائه گردید. سپس، کارکنان بازنشسته شرکت پالایش نفت آبادان، فیلم کوتاه مستند «یک قرن پالایش» را تماشا کرده و برای تجدید خاطرات سال‌های خدمت، به بازدید از واحدهای مختلف پالایشگاه آبادان پرداختند.
در ادامه همکاران بازنشسته، از دفتر موزه نفت و آموزشگاه فنی و حرفه‌ایArtisan School  که از بخش‌های اصلی موزه نفت آبادان است دیدن کردند و با راهنمایی کارشناسان، از نزدیک در جریان روند آماده‌سازی این موزه در همسایگی بزرگ‌ترین تصفیه‌خانه نفتی کشور قرار گرفتند.
پیشکسوتان صنعت نفت آبادان که هم‌اکنون در شهرهای مختلف کشور ازجمله تهران، اصفهان، شیراز و اهواز اقامت دارند در موقعیت‌های گوناگون این تور گردشگری صنعتی ازجمله فرهنگسرای نفت و واحد کت کراکر قدیمی، با پرداختن به خاطره‌های تلخ و شیرین، گوشه‌ای از تلاش یکصدوهفت ساله قهرمانان پالایش نفت ایران را زنده کردند و به یادگار، عکس دسته‌جمعی گرفتند.
در پایان هدایایی به‌رسم یادگار از سوی روابط عمومی پالایشگاه آبادان به بازدیدکنندگان اهدا گردید.

نظر سنجی

نظر شما بازدیدکننده محترم درباره راه اندازی این سایت چیست .

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه ها سایت ما در خبرنامه سایت ما عضو شوید .

تماس با ما

تلفن  : 53225174-061

فکس: 53264724-061

پست الکترونیکی : info@abadanmuseum.ir

آدرسآبادان - بریم - حاشیه اروند رود - صندوق پستی 555 - کد پستی : 6316953111